Sezoni 6 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 8

11653

Zombit tashmë janë futur në qytet. Të gjithë janë fshehur nëpër shtëpi. Rik po mendon një plan për të shpëtuar. Duket se ka ardhur koha që të zgjidhet çështja e pengut që mban Morgan.