Sezoni 6 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 8

10715

Ndërkohë që Flashi lufton me Bloodworkun, Iris dhe Cisco përpiqen të kthejnë Barryn në kontroll të vetes përpara se të humbasë përgjithmonë. Ushtria e Bloodworkut vazhdon të shtohet dhe qyteti Central del jashtë kontrollit.