Sezoni 6 - Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 6

11834

Sasha dhe Abraham kanë mbetur të ndarë dhe presin që Daril t'i gjejë. Daril duhet të arratiset nga njerëzit që e kanë kapur dhe fillon të kërkojë shokët e tij. Dikush përgjigjet në radio.