Sezoni 6 – Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 6

10225

Barry përpiqet të përgatitë Elongated Man për jetën pas Krizës dhe pa The Flash, por Ralph i jep Barryt një mësim. Ndërkohë, Cecile përballet me momentin e saj të vetëzbulimit ndërsa ndihmon Chester P. Runk të rimarrë identitetin e tij.