Sezoni 6 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 4

33590

Tommy vendos një lidhje midis krimit dhe pushtetit politik që mund të ndryshojë rrjedhën e historisë. Ai gjithashtu merr lajme që do t'i ndryshojnë jetën nga një burim i papritur.