Sezoni 6 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 4

10576

Përpjekjet e Barryit për të përgatitur Ciscon për të ardhmen nuk japin rezultat, ndërkohë që Cisco bën gjithçka ta shpëtojë atë; Ramsey Rosso përdor aftësitë e tij të reja vdekjeprurëse për të shpëtuar jetën e tij, ndërkohë që sakrifikon njerëzimin e tij në këtë proces.