Sezoni 6 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 3

13243

Rick dhe grupi i tij ngecin në një qytet rrugës për në Aleksandira; Ndërkohë, Daryl, Sasha dhe Abraham vazhdojnë të largojnë të infektuarit e mbetur nga qyteti.