Sezoni 6 – Episodi 18 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 18

9677

Barry i drejtohet Hartley Rathaway për ndihmë kur Godspeed kthehet papritur. Pasi Barry kupton se një nga ndryshimet nga Kriza është se Flash dhe Pied Piper tani janë armiq, gjërat bëhen më të tensionuara.