Sezoni 6 – Episodi 16 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 16

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 16

8959

Carveri punëson Rag Dollin që të vrasë Joen. Singhu i propozon atij, futjen në programin e mbrojtjes së dëshmitarëve. Irisi fillon të ketë dyshime për Evan.