Sezoni 6 - Episodi 15 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 15

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 15

11035

Deril gjurmon Duajtin. Ndërkohë, Rik dhe Morgan dolën në kërkim për Karolën, ndërsa ajo e gjen veten ballë për ballë me "Shpëtimtarët".