Sezoni 6 – Episodi 14 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 14

8398

Kid Flash kthehet në shtëpi si Zen dhe me marifete të reja. Wally i thotë Barryt që u kthye sepse mendon se diçka nuk shkon me Speed Force. Cisco kthehet nga misioni i tij për të gjetur faktet.