Sezoni 6 – Episodi 13 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 13

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 13

9291

Duke u ndjer i tronditur me të gjitha ndryshimet që nga Kriza, Barry zhvillon një eksperiment që shkon keq dhe shkon në botën e Gorillës Grodd; Iris punon me Evan për t'i shpëtuar Mirrorverse-ve.