Sezoni 6 – Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 12

9132

Pas muajsh kërkime për Sue Dearbon, Ralph merr një udhëzim për vendndodhjen e saj dhe më në fund takohet me klienten e tij të humbur. Megjithatë, Sue refuzon të kthehet në shtëpi, tek familja e saj, dhe ndërkohë, e fut Ralphin në një aventurë guxuese. Iris përballet me një sfidë të re, ndërsa Barry merr përsipër një kërkesë të rrezikshme nga një burim i sigurt.