Sezoni 6 – Episodi 11 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 11

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 11

11391

Jesusi dërgon Rikun dhe grupin në Koloninë Hilltop, një komunitet paqësor eklipsuar nga fuqia e Negan dhe "Shpëtimtarët".