Sezoni 6 - Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 10

11637

Gjatë një furnizimi, Rik dhe Deril kryqëzojnë rrugëtn me një të mbijetuar të ri i cili zbulon një botë krejt të re jashtë Aleksandrisë, Karli e merr veten nga lëndimi...