Sezoni 6 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 1

37257

Me Morganin në zonën e sigurt, Rik dhe të tjerët mendojnë një plan për të larguar një turmë të infektuarish nga Aleksandria, por diçka e vë gjithë komunitetin në rrezik.