Sezoni 6 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 1

14416

Ndërsa Barry dhe Iris përballen me humbjen e vajzës së tyre, skuadra merret me kërcënimin e tyre më të madh - që kërcënon të shkatërrojë të gjithë qytetin. Killer Frost ka një konflikt me vdekjen që do të ndryshojë marrëdhënien e saj me Caitlin. përgjithmonë.