Sezoni 5 – Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 8 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 8 (I FUNDIT)

11967

Samu përgatit lëvizjen e radhës me kartën e telefonit, Cruzi i jep Ivanit këshilla mbi dashurinë ndërsa Caye mundohet të mbështesë Isadorën në momentet e saj të vështira.