Sezoni 5 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 8

22788

Përgatitet një luftë e madhe mes dy kampeve për çështjen e shitjes së drogës, sidomos pasi Savastano vendos ta shesë me gjysmë çmimi kokainën. Situata arrin kulmin kur Savastanon e sulmojnë tek djali i vogël. Ciro thur plane për sulmin e dhunshëm në sheshet kundërshtare.