Sezoni 5 – Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 7

11247

Detektivi përgjegjës për vdekjen e Armandos i zbulon Samuelit se ai dhe Benjamini po trafikonin të dhënat e njerëzve të fuqishëm. Ai i kërkon Samuelit t’i ndihmojë në gjetjen e provave, nëse dëshiron t’i shpëtojë burgut. Pas fjalëve të rënda të Phillipit, Isadora vendos të shkojë në Ibiza, ku merr me vete edhe Ivanin...