Sezoni 5 – Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 6 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 6 (I FUNDIT)

48004

Shtohet tensioni në familje pas një lajmërimi të papritur. Tommy vendos në lëvizje planin për Oswald Mosleyn, por mos vallë ka nënvlerësuar kundërshtarin?