Sezoni 5 – Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 6

12653

Caitlyn bashkohet me babanë e saj, por Cisco dyshon se gjërat nuk janë ashtu si duken. Ralph bashkohet me Cecile për të mësuar se kush ishte lënduar ditën e rrëzimit të satelitit. Nora dhe Sherloque përpiqen të gjejnë pjesën kryesore të satelitit.