Sezoni 5 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 5

13434

Policia ka mbërritur poshtë në liqen. Një festë orkestrale e bukur, e keqe zhvillohet teksa Omari dhe Samueli bien dakord të mbajnë gojën mbyllur për vdekjen e Armandos.