Sezoni 5 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 5

37887

Mosley përfiton nga ngjarjet shokuese për t'i dhënë një fjalim turmës së mbledhur te Arrow House. Më pas ai i jep instruksione Tommy-t. Arthur me njerëzit e tij mbërrijnë në Limehouse për mbledhjen, por situata ka ndryshuar drastikisht. Ndërkohë, Tommy i bën vizitë një ish shoku lufte i cili i duhet për aftësinë e tij të veçantë.