Sezoni 5 – Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 3

13837

Tensioni rritet mes Omarit dhe Samuelit teksa studentët votojnë që dikush të përjashtohet. Isadora përpiqet të bindë Phillipe se ajo e di çfarë është më e mira.