Sezoni 5 – Episodi 20 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 20

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 20

10780

Barry vazhdon të luftojë me ndjenjat e tij për tradhtinë e Noras, Brie Larvan, Joss Jackam dhe Peter Merkel kthehen në qytetin Central. Cisco merr një vendim të guximshëm.