Sezoni 5 – Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 2

14595

Barry dhe skuadra Flash gjurmojnë një Meta që vjedh armë të teknologjisë së lartë, për t'u ndeshur kështu me një armik të ri të quajtur Gjinkalla, i cili po gjurmon të njëjtin Meta, me synime të neveritshme.