Sezoni 5 – Episodi 18 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 18

10914

Pasi zbulon që Nora po bashkëpunon me Thawnin, Barry dhe Nora përdorin mënyra të ndryshme për t'u afruar me vajzën e tyre. Skuadra Flash nuk ka më besim tek Nora kështu që lexon ditarin e saj për të zbuluar se si filloi të bashkëpunojë me armikun më të madh të skuadrës.