Sezoni 5 – Episodi 17 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 17

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 17

11403

Skuadra Flash zbulon se e Vickie Boleni është në rrezik dhe ata luftojnë me kohën për ta shpëtuar. Ata zbulojnë se ajo është një njeri meta që i fsheh aftësitë nga familja e saj. Ndërkohë që Sherloque zbulon sekretin e Noras.