Sezoni 5 – Episodi 11 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 11

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 11

11568

Nora plagoset rëndë gjatë një beteje me Cicadan dhe për shkak të fuqive të tij, shërimi i saj nuk po funksionon. Barry dhe Iris janë të frikësuar për të ardhmen e vajzës së tyre ndërsa një Flash i tërbuar përballet me Cicadan në një betejë të ashpër.