Sezoni 4 - Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 9

2411

Hetuesi privat Mel Sattem, vazhdon kërkimet mbi zhdukjen e avokates së kartelit, Helen Pierce, ndonëse burri dhe vajza e kësaj të fundit, i kërkojnë të heqë dorë. Uendy rrezikon të përdorë kontaktet e saj të FBI-së për ta nxjerrë Navarron nga izolimi, pavarësisht kërcënimeve të tij se do të vrasë atë, bashkë me familjen...