Sezoni 4 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 8 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 8 (I FUNDIT)

9046

Mamaja e Dushanes vdiq dhe ai kërkon hakmarrje ndaj atyre që e bënë. Gjithashtu Jamie duhet të provojë veten duke vrarë një nga njerëzit që ai konsideron si vëlla.