Sezoni 4 - Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 8

2650

Ruthi është e vendosur të marrë hak për kushëririn e saj, ndaj vihet në ndjekje të Javit, nipit të Omar Navarros. Nëse Javi vdes, marrëveshja e Byrdëve me FBI-në me siguri do të prishet dhe ata do të bëhen objektiva të kartelit Navarro...