Sezoni 4 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 7

8246

Shelley i kundërvihet së kaluarës së saj. Jamie takohet me Kitin. I vendosur për të rikthyer Laurenin, Curtisi përdor strategji të liga ndërsa më shumë çështje mposhtin Dushanin.