Sezoni 4 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 7

14761

Omar dëgjon bisedën mes Anderit dhe Patrikut në lidhje me ndjenjat kundrejt tij. Situata mes Arit, Samuelit dhe Guzmanit është shndërruar në një trekëndësh ndjenjash.