Sezoni 4 - Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 6

4609

Marty ka për detyrë të provojë se Omari nuk ishte i përfshirë në një shpërthim bombe. Darlene bën diçka që e detyron Ruthin të bëjë një vizitë në motelin Lazy-O. Ndërsa Jonah është i detyruar të largohet nga shtëpia.