Sezoni 4 – Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 6 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 6 (I FUNDIT)

48751

Në natën e ndeshjes së madhe, rreziku rri në hije për Thomas Shelbyn dhe familjen e tij. Kur Luca Changretta luan kartën e tij të fundit, Tommy vendos në lëvizje një seri ngjarjesh që do të ndryshojnë përgjithmonë Kapelat e Errëta.