Sezoni 4 - Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 4

899

Një vizitë e papritur nga familja Tybur kap pa përgatitur ushtrinë Marleyane. Ndërkohë, Falco dërgon disa letra në mënyrë të paligjshme dhe ndihmon dy ish-partnerë lufte të bashkohen.