Sezoni 4 - Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 4

8944

Plani për rindërtimin e kompleksit në Summerhouse e vendos Dushanen kundra mamasë së tij. Policia tenton skema të reja për të kapur Dushanen. Në Marok, zbulohet një tjetër dërgesë malli teksa Sully futet në telashe të papritura.