Sezoni 4 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 4

15938

Breacher, babai i Gypsit ka një mospëlqim të menjëhershëm ndaj Ciscos dhe vendos ta përndjekë. Barry takon rastësisht ish kolegun e tij Ralph Dibny.