Sezoni 4 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 3

9323

Pas një dërgese të dështuar droge, Dushane e dërgon Jamien në Marok për të gjetur një rrjedhje të mundshme. Jaq hakmerret ndaj sulmuesit. Policët kërkojnë Rubenin.