Sezoni 4 - Episodi 27 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 27

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 27

828

Që anija fluturuese të niset, mekanikët duan të paktën një ditë t'i kryejnë shërbimet. Duke ditur se s'do durojnë dot aq gjatë me përforcimet e Jaegeristëve rrugës, ekipi detyrohet të ndryshojë plan.