Sezoni 4 - Episodi 24 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 24

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 24

779

Pasi arrin në Ragako, Connie bën gati planin për të mashtruar Falcon. Jeani, heroi i Perandorisë Eldiane, bëhet gati të ekzekutojë Yelenën dhe Onyankopon për krimet e tyre kundra njerëzimit.