Sezoni 4 - Episodi 22 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 22

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 22

806

Në ishull rrafshohen muret dhe Shiganshina është plot me Titanë, teksa Skautët duhet të përballen me ish-kolegët e tyre. Gabi është e vendosur ta gjejë dhe ta shpëtojë Falcon.