Sezoni 4 – Episodi 22 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 22

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 22

12898

DeVoe sulmon një ndërtesë të A.R.G.U.S. për të përfunduar makinerinë e Iluminizmit. Barry kupton se mënyra e vetme për të ndaluar DeVoen është që t'i lejojë miqtë e tij ta ndihmojnë. Barry nuk do të rrezikojë jetën e shokëve të tij dhe konsideron të përballet vetëm me DeVoen.