Sezoni 4 – Episodi 21 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 21

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 21

13545

Flashi dhe ekipi i tij besojnë te një aleate e pamundur, Amunet Blacku, për të mposhtur DeVoen. Harry mërzitet shumë kur "Këshilli i Wellsit" nuk e ndihmon, por pastaj Cisco e prezanton me "Këshillin e Harrisonëve".