Sezoni 4 - Episodi 20 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 20

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 20

793

Zeke e çon Erenin në një udhëtim në kujtimet e Grishas për t'i treguar atij të vërtetën. Por gjatë këtij udhëtimi, Zeke zbulon diçka për Erenin që nuk e dinte.