Sezoni 4 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 2

9246

Amma merr lajme shkatërruese. Sully takohet me një të huaj të sjellshëm. Jaqi dhe ekuipazhi trajtojnë një çështje brenda shtëpisë, ndërsa Dushane merr një takim të rëndësishëm në Spanjë.