Sezoni 4 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 2

5110

Maya e shtyn planin e Martit për Omarin. Ruthi ndjek tregun hipster të heroinës. Wendy përpiqet të mbledhë 150 milionë dollarë. Sherifi i ri shkakton probleme.