Sezoni 4 – Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 2

16801

Barry është tepër i zënë kur përplaset me një metahuman të rrezikshëm, i cili mund të kontrollojë teknologjinë. Gypsyit i shkatërrohet takimi me Cisco, për shkak të punës së tij.